Nowy "stary" Partner - Terma Bania

Miło nam poinformować, że ponownie dołączył do nas Partner - Terma Bania w Białce Tatrzańskiej.

Dla członków PTS oferuje rabat w wysokości 10% na zakup biletów do Strefy Saunarium. Rabatu udziela się wyłącznie w sprzedaży biletów w kasach obiektu. Rabat nie dotyczy biletów a wydarzenia specjalne takie jak noce saunowe, czy Sylwester.

Nowy partner - Atut Med&SPA

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy partner Atut Med&SPA z Lichenia Starego.

Dla członków PTS oferuje rabat 10% na wejście na basen i sauny.

Nowy Partner - Wodny Park Tychy

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy Partner - Wodny Park Tychy w Tychach.

Dla członków PTS oferuje rabat w wysokości 5% na pobyt w strefie saun.

Nowy partner - Fizjo4life

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy partner Fizjo4life z Warszawy.

Dla członków PTS oferuje rabat 20% na seanse w saunie fińskiej i infrared.

Nowy Partner - Chochołowskie termy

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy Partner - Chochołowskie termy w Chochołowie obok Zakopanego.

Dla członków PTS oferuje rabat w wysokości 10% na bilety 3 godzinne i bez limitu czasu na wejście do saunarium.