[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null

Sauna i świadomość jej działania

Posty: 13 • Strona 2 z 21, 2

Re:Sauna i świadomość jej działania

Postprzez przemek.saunamajster » 31 lip 2014, o 04:12

Jest kilka konkretów ale to chyba za mało aby przekonać/zniechęcić do korzystania z sauny.
Wszystko w nadmiarze jest nie zdrowe co by to nie było.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Młody Padawan posiadający nadnaturalne stężenie midichlorianów
Avatar użytkownika
przemek.saunamajster
 
Posty: 81
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 10:28
Lokalizacja: Warszawa

Re:Sauna i świadomość jej działania

Postprzez krzysiek » 3 sie 2014, o 19:55

Znalazłem filmik propogandowy, chyba idealnie wpaduje się w temat:
http://kafeteria.tv/Wzmocni-serce-i-oczysci-organizm-Dobrodziejstwa-SA-POtSPCXVUUP
Avatar użytkownika
krzysiek
 
Posty: 46
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 18:17

Re: Sauna i świadomość jej działania

Postprzez kamil.świątek » 14 sty 2018, o 17:35

Słuchajcie kochani a jakie skutki może mieć nadmierne przegrzanie podczas pierwszego w ogóle pobytu w saunie? Wezmę przykład praktyczny, osoba uprawiająca bieganie wchodzi pierwszy raz na aufguss i od razu saunuje na najwyższej półce. Dostaje potem zawrotów głowy ale jej przechodzi po 15 min odpoczynku... normalny objaw wg mnie po pierwszym w życiu intensywnym naparzaniu i schłodzeniu. Ale nadal saunuje na najwyższej półce przez kolejne 7 seansów. Z jakimi ewentualnymi skutkami może się liczyć na drugi dzień - mam info o porannych dreszczach jakby w stanie podgorączkowym, choć termometr pokazywał 35,5 stopnia. Czy taki intensywny pierwszy raz może być bardzo niebezpieczny i mieć jakieś dalekosiężne skutki?
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Poprzednia strona

Posty: 13 • Strona 2 z 21, 2

Powrót do Wszystko o kąpielach saunowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron