[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Posty: 6 • Strona 1 z 1

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Postprzez Adam » 2 lip 2014, o 11:16

W związku z wywołaniem mnie do tablicy podczas dość gorącej dyskusji na forum NNS w temacie: AufgussWM czy SaunaWM przez łaskawie nam panującego Prezesa PTS - Mariusza, pragnę rozpocząć konsultacje w sprawie zasad ewentualnych kwalifikacji do krajowych mistrzostw z wariantami, gdyby odbywały się jedne lub dwa krajowe mistrzostwa. Gotowy projekt mam zamiar poddać pod rozwagę organom statutowym PTS, aby był to projekt mojego autorstwa, ale zaakceptowany formalnie przez nasze stowarzyszenie. Bardzo proszę o rzeczowe wypowiedzi w tej sprawie.
Adam Barski, były Członek Wspierający Polskiego Towarzystwa Saunowego
Adam
 
Posty: 65
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:19
Lokalizacja: Nowy Sącz

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Postprzez mariusz.górski » 2 lip 2014, o 17:09

Kwalifikacje okażą się istotne niezależnie od ilości turniejów, a od ilości chętnych chcących wziąć udział w bezpośrednich eliminacjach do finałów tych turniejów. W tej chwili takie turnieje w Polsce są dwa na dwóch różnych licencjach. Całkiem możliwe, że licencjonodawcy i licencjonobiorcy (organizatorzy) mogą zaakceptować Twoje opracowanie rekomendowane przez PTS, ale mogą także przedstawić swoje rozwiązania.

Można jeszcze inaczej rozwiązać tą kwestię, kiedy to PTS przeprowadzi eliminacje do tych turniejów :D i wyłoni listę Saunamistrzów do maksymalnej ilości uczestników eliminacji finałowych ;)
Wszystko inne jest niepotrzebne, z wyjątkiem sauny. (Kaikki muu on turhaa, paitsi saunominen.)
Avatar użytkownika
mariusz.górski
 
Posty: 312
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:03
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Postprzez Adam » 3 lip 2014, o 00:19

Żeby było jasne, ja nie uzurpuję sobie z tego tytułu żadnych praw, nawet prawa do akceptacji przez PTS. To suwerenna decyzja władz statutowych PTS, tak, jak i organizatorów mistrzostw.
Wiem jednak z doświadczenia, że jeśli opracowanie będzie dobre, to prawdopodobnie będzie przyjęte w całości lub w części. A jeśli nie zostanie przyjęte, a wejdzie w życie gorsze, będę miał satysfakcję na zasadzie "a nie mówiłem" :)
Adam Barski, były Członek Wspierający Polskiego Towarzystwa Saunowego
Adam
 
Posty: 65
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:19
Lokalizacja: Nowy Sącz

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Postprzez Dawid_SM » 3 lip 2014, o 14:20

Sposób kwalifikacji do Mistrzostw międzynarodowych zawsze będzie w gestii licencjobiorcy danej organizacji. Jeżeli środowisko będzie się rozwijało w takim tempie jak obecnie to za kilka lat obecny system może okazać się nieadekwatny. Wtedy mam nadzieję, że nasz Puchar Polski będzie na tyle silny i uznany, że przynajmniej 1 miejsce będzie przyznawane jego zwycięzcy. Można tez pomyśleć nad automatycznymi kwalifikacjami np. pierwszej 10 wg. rankingu polskich Mistrzów.
Dawid_SM
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 lip 2014, o 11:18

Eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Postprzez Odi » 3 lip 2014, o 21:23

Myślę Adamie, że jeśli masz już jakiś zarys planu to wrzuć będziemy mieli nad czym dyskutować.
"Jos ei sauna, viina tai terva auta, niin tauti on kuolemaksi"
Avatar użytkownika
Odi
 
Posty: 73
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 16:04
Lokalizacja: Katowice


Posty: 6 • Strona 1 z 1

Powrót do Wszystko o zawodach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron