Członkowie wspierający

SaunaGrow

Mariusz Górski

SaunaGrow.pl to inicjatywa z pogranicza saunowego relaksu i biznesu.

Na czym polega projekt? Najłatwiej to zrozumieć oglądając krótki film, ale w skrócie SaunaGrow to możliwość spotkania w saunie z doświadczonym mentorem biznesowym. Spotkanie trwa nieco ponad godzinę, obejmuje zazwyczaj 2-3 cykle saunowe oraz dyskusję na interesujący klienta temat w zakresie rozwoju biznesu.

Mentorzy SaunaGrow to osoby z wieloletnim doświadczeniem (średnio 15-20 letnim) w swoich dziedzinach. Od prawa przez technologię, rozwój zespołów, zasobów ludzkich, sprzedaż, marketing aż po ogólny rozwój organizacji i globalnych biznesów. Szczegółowa lista oraz bio mentorów dostępne są na stronie https://www.saunagrow.com/pl/mentorzy/.

Jak projekt SaunaGrow ma się do poprawnego saunowania i misji Polskiego Towarzystwa Saunowego?

„Podczas spotkań mentorskich przestrzegamy zasad i promujemy kulturę poprawnego saunowania. W szczególności nie rozmawiamy biznesowo w towarzystwie osób postronnych. Sauna to przede wszystkim miejsce relaksu i nie chcemy, aby jakiekolwiek rozmowy, a już na pewno biznesowe, zakłóciły strefę odpoczynku innym. Mentorzy podczas spotkań są ambasadorami zasad poprawnego saunowania szerząc je wśród klientów, często początkowo nieobytym z właściwym i zdrowym saunowaniem. Sesje odbywają się w sposób niezauważalny dla osób postronnych.” – mówi Bolesław Drapella, założyciel i mentor SaunaGrow.com, saunamistrz PTS.

 

Spotkania SaunaGrow odbywają się w saunach różnych miast i krajów. Jednak stałym i głównym obiektem partnerskim jest Aqua Spa & Saunarium Reda, w którym odbywa się większość sesji SaunaGrow. To doskonałe miejsce z dużym wyborem saun i możliwością komfortowego odbycia sesji z zachowaniem poprawnego saunowania.

 

 

Dla członków PTS SaunaGrow oferuje 25% rabat na pierwsze spotkanie. Aby skorzystać ze zniżki, zamawiając spotkanie na stronie http://www.saunagrow.pl podaj w komentarzu numer swojego członkostwa w PTS.

Istotnym założeniem projektu jest również aspekt charytatywny. 100% przychodu z pierwszych spotkań każdego klienta z mentorem zasila HospiCare, czyli aplikację mobilną dla polskich dziecięcych hospicjów domowych. Z uwagi na cel projektu, rabat oferowany dla członków PTS oznacza, że brakujące 25% kwoty dla Hospicare dopłaca SaunaGrow. Nie chcemy bowiem, aby rabat obniżał kwotę wpłacaną na cel charytatywny.

Więcej informacji oraz rezerwacja spotkań: http://www.saunagrow.pl

Blue Diamond Hotel Active SPA

Mariusz Górski

Hotel Blue Diamond - Rzeszów

Elegancki… Nowoczesny… Komfortowy… Jaki jeszcze powinien być idealny, wymarzony hotel? Rzeszów jest miastem, w którym warto się zatrzymać, by poczuć się wyjątkowo i zażyć relaksu dla ducha i ciała. Umożliwi to Państwu rozbudowana strefa ACTIVE SPA, w jaką wyposażony jest nasz obiekt. Rzeszów i nasz hotel odwiedzić warto również w celach biznesowych, by po wypełnieniu wszystkich obowiązków móc odprężyć się w gustownie urządzonych, wygodnych pokojach hotelowych.

Hotel z doskonałą lokalizacją

Blue Diamond Hotel Active SPA **** to luksusowy hotel w Rzeszowie, który znajduje się przy trasie Rzeszów – Lublin, 2 km od granic Rzeszowa i 1 km od lotniska w Jasionce. Jeśli chodzi o hotele, Rzeszów posiada ich wiele, jednak nasz obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest przystępnie zlokalizowany, a zakres usług, które oferuje, jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Weekend w SPA czy spotkanie biznesowe?

Nasz hotel zapewnia swym Gościom nie tylko noclegi w komfortowych warunkach, ale także możliwość skorzystania z nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracyjnych oraz bogatego zaplecza Wellness & SPA, wyposażonego między innymi w basen z hydromasażem, sauny, łaźnie, strefę schładzania oraz profesjonalną siłownię. Obiekt, który pragniemy Państwu zaprezentować, posiada więc to wszystko, czym legitymować się powinien najwyższej klasy hotel. Rzeszów intensywnie się rozwija, odwiedza go coraz większa liczba turystów czy inwestorów, a Rzeszowianie szukają nowych sposobów na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie swych najbliższych. Blue Diamond Hotel Active SPA **** z sukcesem odpowiada na potrzeby ich wszystkich.

Restauracja SIMPLE - uczta dla podniebienia

Szukając luksusowego hotelu z pewnością pragniecie Państwo również, by znajdowała się w nim wykwintna restauracja. W naszym obiekcie odnajdziecie Państwo połączenie ekskluzywnego miejsca noclegowego i wyśmienitej kuchni! Smaczne dania tradycji polskiej i europejskiej nie pewno przyczynią się do tego, że zaliczą Państwo pobyt u nas do wyjątkowo udanych.

Najlepsze hotele to najlepsze imprezy okolicznościowe

Warto podkreślić także, że nie wszystkie hotele (Rzeszów ma ich całkiem sporo) oferują możliwość organizacji imprez okolicznościowych. W Blue Diamond Hotel Active SPA **** mogą Państwo zorganizować wesela, komunie, chrzciny lub też spędzić u nas Andrzejki czy Sylwestra. Odbywają się u nas również liczne konferencje i imprezy firmowe. W naszej restauracji SIMPLE organizujemy również wesela. Rzeszów jako miasto wojewódzkie posiada wiele sal, jednak tylko nas wyróżniają eleganckie wnętrza, wyszukane menu, niepowtarzalna atmosfera i lokalizacja.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się na bieżąco zaspokajać jego potrzeby i oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy Goście w trakcie pobytu w naszym obiekcie czuli się wyjątkowo.

Państwa satysfakcja to dla nas priorytet.

Zapraszamy.

Chochołowskie termy

Mariusz Górski

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy także do naszego Centrum Sportu z zajęciami fitness oraz świetnie wyposażoną siłownią, w której można ćwiczyć pod czujnym okiem trenera personalnego.

destresso

Mariusz Górski

Za dużo na głowie?
Destresso powstało po to, żeby ktoś czasem zajął się tobą. Sauny, masaże i zabiegi dostosowane do twojego trybu życia.

Dla lepszego samopoczucia, zdrowia, urody, przyjemności i kondycji – dla Ciebie.

Osiągnięcie spokoju i wewnętrznej równowagi jest jednym z najważniejszych celów wielu współczesnych terapii stresu. Jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy praca i odpoczynek są równomiernie rozłożone. Zatrzymać czas na chwilę i odpocząć choć raz w tygodniu to pierwszy krok do osiągania równowagi. Chociaż znajdujemy ten czas na relaks, jednak brakuje nam siły, czasu i energii… na optymalne wykorzystanie tej chwili. Dlatego stworzyliśmy programy pobytu w destresso z zabiegami, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać czas w destresso dla siebie lub przyjaciół – bezstresowo. To odrobina usprawiedliwionego lenistwa, realna chwila magii, po której wracasz do rzeczywistości odmieniona i z nową energią.

„Bezstresowo” dla nas oznacza Twój czas zaplanowany przez nas w odpowiedzi na daną chwilę, nastrój, towarzystwo, czasami bolące mięśnie, złość na pracę, potrzebę spędzenia czasu z przyjaciółmi, chęć na odrobinę luksusu lub nową wiedzę. Znajdź dzień dla destresso i wybierz jeden z programów, a my zaplanujemy go tak, abyś przyjemnie spędził czas, nie licząc minut, pieniędzy, delektując się każdą chwilą, czerpiąc wszystkimi zmysłami dobrą nową energię. Do twojej dyspozycji mamy 4 sauny, 2 łaźnie, jacuzzi, wypoczywalnie i gabinety zabiegowe day spa z masażami leczniczymi, relaksacyjnymi, zabiegami kosmetycznymi i rytuałami łączącymi sauny z zabiegami dla kompleksowego efektu rewitalizacji.