Basenprof - Portal branży basenowej

Mariusz Górski

Dzisiaj podjęliśmy współpracę partnerską z Portalem Basenprof.

Współpraca ma na celu zwiększenie świadomości zarządzających i właścicieli obiektów basenowych, że saunowanie, które staje się coraz bardziej popularne, powinno odpowiadać podstawowym normom zdrowotnym i pozwalać czerpać z saunowania jak najwięcej korzyści dla zdrowia. Basenprof jako portal branży basenowej z racji swoich odbiorców będzie mógł łatwiej dotrzeć do osób odpowiedzialnych za sauny i jakość saunowania w obiektach basenowych, gdzie niestety w większości sauny służą klientom wyłącznie do ogrzania się i wysuszenia gaci.

Poprzez publikowanie naszych artykułów o saunowaniu (zapraszamy wszelkich potencjalnych autorów) na łamach Portalu Basenprof mamy nadzieję poprawić ten stan rzeczy, głównie w małych miejscowościach, gdzie poprawne saunowanie, ze względu na słowo "nago" stanowi największy problem, nawet kosztem zdrowia.

My ze swojej strony będziemy promować obiekty współpracujące z Basenprof, które w swojej ofercie posiadają sauny i honorują saunowanie zgodne z zasadami propagowanymi przez PTS i te obiekty, które usiłują wdrożyć takie saunowanie u siebie.

Kategoria: