Posty: 1 • Strona 1 z 1

Postprzez oskar.kawecki » 7 sty 2015, o 09:56

LIFEAGE Impreza Karnawałowa

31 styczeń godz. 20.00 – 1.00 Cena: Panowie: 59zł Panie: 49zł Klubowicze: wstęp wolny (na podstawie karnetów)

Niezwykły Bal Maskowy w Saunie i na Parkiecie. Pierwsza taka maskarada w Polsce!

Zabawa z DJem
Karnawałowe seanse saunowe
Powitalne drinki i konkursy dla osób w maskach i przebraniach
Wyjątkowa atmosfera o tematyce wieczoru weneckiego zarówno w saunie jak i na parkiecie!

W saunie nasi saunamistrzowie opowiedzą Wam pełną intryg i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o miłości, zatraceniu, zdradzie i tragicznej pomyłce.

Na parkiecie DJ porwie Was do wspólnej zabawy, poczujecie się jak na prawdziwym weneckim balu!

Czekają na Was również gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie karnawałowego naparzania w bani oraz wyjątkowych seansów kosmetycznych w łaźniach, aromatycznych peelingów i masek.

W cenie całodniowy dostęp do strefy fitness wraz z zajęciami grupowymi oraz saunarium.

Każdy kto w ten wieczór przyjdzie w przebraniu lub w masce może nieodpłatnie wybrać dowolny napój lub drinka na barze!

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałą atmosferę. To doskonała okazja aby przeżyć wyjątkowy wieczór karnawałowy!

Szczegółowe informacje dostępne w recepcji klubu – 32 743 93 00
Impreza Karnawałowa.jpg
Impreza Karnawałowa.jpg (193.25 KiB) Przeglądane 1375 razy
Maskarada.jpg