TERMY RZYMSKIE CZELADŹ

Dział forum do publikowania informacji o obiektach saunowych na terenie Polski, opisy, wrażenia z pobytu, opinie o ofercie oraz standardzie saunowania, itp.
Posty: 11 • Strona 1 z 21, 2

Postprzez Adam » 30 cze 2014, o 19:36

Termy Rzymskie w Czeladzi są obecnie najlepszym specjalistycznym ośrodkiem saunowym w Polsce, wyznaczającym obowiązujące standardy i trendy. To kultowe miejsce i program obowiązkowy dla każdego miłośnika sauny. http://www.palacsaturna.pl/termy-rzymskie
Adam Barski, były Członek Wspierający Polskiego Towarzystwa Saunowego
Adam

Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:19
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Marcin » 30 cze 2014, o 20:28

Jak najbardziej, obiekt który powinien odwiedzić każdy saunowicz. Świetna infrastruktura, prekursor poprawnego saunowania, patrząc na plany rozwoju obiektu, będzie się działo.

Dołączył(a): 12 maja 2014, o 09:40

Postprzez mariusz.górski » 30 cze 2014, o 21:16

Podczas jednodniowego pobytu w pierwszy dzień MMPS byłem bardzo przyjemnie zaskoczony. Jeśli plany rozwoju zostaną zrealizowane... no to będzie naprawdę okazały obiekt.
Wszystko inne jest niepotrzebne, z wyjątkiem sauny. (Kaikki muu on turhaa, paitsi saunominen.)
mariusz.górski

Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:03
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Postprzez Dawid_SM » 3 lip 2014, o 14:25

Miejsce faktycznie ma niepowtarzalny klimat. Tam kilka dni po otwarciu miałem przyjemność uczestniczyć w pierwszym w swoim życiu rytuale saunowym. Pamiętam te zimne jabłuszka, które uratowały mi życie i pozwoliły dotrwać w cezarze na 3 półce ;) Chyba Rafał Janisz wtedy prowadził ten seans.
Dawid_SM

Dołączył(a): 3 lip 2014, o 11:18

Postprzez Odi » 3 lip 2014, o 21:21

A mnie osobiście klimat starożytnego Rzymu całkowicie nie odpowiada, wszystkie ozdoby trącą mi strasznie tandetą.
No może jeszcze poza jedzeniem i napojami z Biedronki po przeciwnej stronie ulicy, za tą cenę nie przystoi.
Saunamajstrzy to już też nie to samo co kiedyś, jeśli wiesz Dawidzie i Marcinie o czym mówię :P

Cała reszta na najwyższym poziomie. Mistrzostwa też na najwyższym poziomie, mam nadzieje, że Wrocław stanie na wysokości zadania.
"Jos ei sauna, viina tai terva auta, niin tauti on kuolemaksi"
Odi

Dołączył(a): 30 cze 2014, o 16:04
Lokalizacja: Katowice

TERMY RZYMSKIE CZELADŹ

Postprzez h4rt » 10 kwi 2017, o 19:23

Witam, chciałem się zapytać jak to wygląda u nich w tygodniu ? Wybieram się w czwartek, czy tak w tygodniu jest też dużo osób ? Normalnie odbywają się seanse? w weekend to wiem jak bywałem że było a z 50 osób ..
h4rt

Re: Termy Rzymskie w Czeladzi

Postprzez kamil.świątek » 14 sty 2018, o 10:36

Słuchajcie z pewnym zaskoczeniem stwierdziłem wczoraj, że TR nie mają zniżek na wejściówki dzienne dla członków PTS a jedynie na noce saunowe. Wydaje mi się, że kiedyś takie zniżki były. Coś się zmieniło?
Kamil - Wadowice
kamil.świątek

Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Postprzez TwoStepsToHell » 15 sty 2018, o 22:37

Nigdy niestety nie było zniżek na wejścia codzienne. Od zawsze tylko na Noce Saunowe i na Mistrzostwa na zasadzie przedpłaty.
TwoStepsToHell

Dołączył(a): 16 cze 2014, o 17:24

Postprzez mariusz.górski » 16 sty 2018, o 09:08

Potwierdzam słowa Stepsa. Od samego początku partnerstwa stała oferta dla członków PTS dotyczyła tylko nocy saunowych.
mariusz.górski

Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:03
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Postprzez Raphael » 2 lut 2018, o 13:23