PostNapisane: 30 cze 2014, o 19:36
przez Adam
Termy Rzymskie w Czeladzi są obecnie najlepszym specjalistycznym ośrodkiem saunowym w Polsce, wyznaczającym obowiązujące standardy i trendy. To kultowe miejsce i program obowiązkowy dla każdego miłośnika sauny. http://www.palacsaturna.pl/termy-rzymskie

PostNapisane: 30 cze 2014, o 20:28
przez Marcin
Jak najbardziej, obiekt który powinien odwiedzić każdy saunowicz. Świetna infrastruktura, prekursor poprawnego saunowania, patrząc na plany rozwoju obiektu, będzie się działo.

PostNapisane: 30 cze 2014, o 21:16
przez mariusz.górski
Podczas jednodniowego pobytu w pierwszy dzień MMPS byłem bardzo przyjemnie zaskoczony. Jeśli plany rozwoju zostaną zrealizowane... no to będzie naprawdę okazały obiekt.

PostNapisane: 3 lip 2014, o 14:25
przez Dawid_SM
Miejsce faktycznie ma niepowtarzalny klimat. Tam kilka dni po otwarciu miałem przyjemność uczestniczyć w pierwszym w swoim życiu rytuale saunowym. Pamiętam te zimne jabłuszka, które uratowały mi życie i pozwoliły dotrwać w cezarze na 3 półce ;) Chyba Rafał Janisz wtedy prowadził ten seans.

PostNapisane: 3 lip 2014, o 21:21
przez Odi
A mnie osobiście klimat starożytnego Rzymu całkowicie nie odpowiada, wszystkie ozdoby trącą mi strasznie tandetą.
No może jeszcze poza jedzeniem i napojami z Biedronki po przeciwnej stronie ulicy, za tą cenę nie przystoi.
Saunamajstrzy to już też nie to samo co kiedyś, jeśli wiesz Dawidzie i Marcinie o czym mówię :P

Cała reszta na najwyższym poziomie. Mistrzostwa też na najwyższym poziomie, mam nadzieje, że Wrocław stanie na wysokości zadania.

TERMY RZYMSKIE CZELADŹ

PostNapisane: 10 kwi 2017, o 19:23
przez h4rt
Witam, chciałem się zapytać jak to wygląda u nich w tygodniu ? Wybieram się w czwartek, czy tak w tygodniu jest też dużo osób ? Normalnie odbywają się seanse? w weekend to wiem jak bywałem że było a z 50 osób ..

Re: Termy Rzymskie w Czeladzi

PostNapisane: 14 sty 2018, o 10:36
przez kamil.świątek
Słuchajcie z pewnym zaskoczeniem stwierdziłem wczoraj, że TR nie mają zniżek na wejściówki dzienne dla członków PTS a jedynie na noce saunowe. Wydaje mi się, że kiedyś takie zniżki były. Coś się zmieniło?

PostNapisane: 15 sty 2018, o 22:37
przez TwoStepsToHell
Nigdy niestety nie było zniżek na wejścia codzienne. Od zawsze tylko na Noce Saunowe i na Mistrzostwa na zasadzie przedpłaty.

PostNapisane: 16 sty 2018, o 09:08
przez mariusz.górski
Potwierdzam słowa Stepsa. Od samego początku partnerstwa stała oferta dla członków PTS dotyczyła tylko nocy saunowych.

PostNapisane: 2 lut 2018, o 13:23
przez Raphael
Witam
Zniżek dla członków PTS rzeczywiście nie ma w TR. Co jakiś czas są natomiast promocje, z których warto skorzystać, po za tym dla odwiedzających częściej karty stałego klienta. Co do klimatu miejsca: wszystko zależy od dnia tygodnia i pory dnia. W ciągu tygodnia do ok. 16:00 jest bardziej "kameralnie" później ilość korzystających rośnie. Osobiście unikam sobót i niedziel, za duży tłok. Saunamistrzowie? cóż, znowu wszystko zależy jak się trafi (jestem "stałym klientem"), wciąż jednak można trafić na naprawdę dobrych i bardzo dobrych. W okolicach większych imprez (dzień przed lub dzień po) zdażają się niespodzianki: saunamistrzowie biorący udział w imprezie ćwiczą lub dają pokaz na "do widzenia". Aha, jeżeli ktoś trafi na "witamy w piekle" mała rada, rozdawanych mrożonych owoców naprawdę nie warto od razu zjadać :D