Aquadrom

Dział forum do publikowania informacji o obiektach saunowych na terenie Polski, opisy, wrażenia z pobytu, opinie o ofercie oraz standardzie saunowania, itp.
Posty: 7 • Strona 1 z 1

Postprzez Marcin » 4 sie 2014, o 10:44

Dziwne, że jeszcze nikt nie stworzył takiego tematu. Aquadrom to obiekt w którym większość z naszego grona się poznała, wykształcił i nadal kształci wspaniałych Saunamistrzów. Zapraszam do dyskusji na temat nowinek i aktualności dotyczących tego obiektu.

PS. Kiedy jakaś noc saunowa?

Dołączył(a): 12 maja 2014, o 09:40

Postprzez Odi » 4 sie 2014, o 20:45

Nowinka jest taka, że Aquadrom stracił jednego z najlepszych polskich saunamajstrów.

Za to Łukasz jest teraz w Lifeage :)

Jak myślicie czy Gabi poradzi sobie z wykształceniem swoich i Łukasza następców ?
"Jos ei sauna, viina tai terva auta, niin tauti on kuolemaksi"
Odi

Dołączył(a): 30 cze 2014, o 16:04
Lokalizacja: Katowice

Re:Aquadrom

Postprzez przemek.saunamajster » 4 sie 2014, o 21:51

O Robercie chyba zapomniałeś :p

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Młody Padawan posiadający nadnaturalne stężenie midichlorianów
przemek.saunamajster

Dołączył(a): 19 cze 2014, o 10:28
Lokalizacja: Warszawa

Re:Aquadrom

Postprzez Odi » 5 sie 2014, o 21:09

No jasne że zapomniałem.... Nigdy go nie ma jak odwiedzam Aquadrom i zapomniałem :(

Przepraszam Robert.
"Jos ei sauna, viina tai terva auta, niin tauti on kuolemaksi"
Odi

Dołączył(a): 30 cze 2014, o 16:04
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Marcin » 22 wrz 2014, o 12:30

W niedzielę udało mi się po dłuższej przerwie odwiedzić saunarium w Aquadromie, przy okazji pobytu w aquaparku. W godzinach dopołudniowych w niedzielę, powinny wybierać się osoby które nie lubią tłumów i którym nie zależy na seansach, ponieważ te zaczynają się dopiero o 13:00. Do tego czasu w saunach można napotkać pojedyncze pary zwiedzające saunarium, oczywiście oprowadzane przez obsługę, tutaj nic się nie zmieniło, nikt nie umknie czujnemu oku pracownika saunarium. W niedzielę na straży czuwała nasza Kocica, od której usłyszałem kilka nowości, m.in o nowym nabytku, Saunamistrzyni Andżelice, która od kilku dni pracuje w Aquadromie i na pierwszym seansie tego dnia, miałem okazję podziwiać jej kunszt. O godzinie 13:00 w saunie pojawiło się już kilkunastu miłośników seansów, Andżelika już na początku musiała użerać się z mocno pobudzonym Panem skandującym ".. Kto wygra mecz...", jednakże udało się uspokoić Pana i przystąpić do seansu. W tle skrzypce Linsday, owocowe zapachy i Saunamistrzyni, która już pierwszymi swymi ruchami, zdradziła, że ma coś wspólnego z tańcem. Początek wachlarzem, później ręcznik i chyba 4 polania (nie liczyłem bo byłem zauroczony 'tańcem'), Andżelika nie przekombinowała, zrobiła fajny seans na początek, fajnie dogrzała i pokazała, że stanowczo nadaje się do tego fachu. Pod okiem Gabi, jestem pewien, że za chwilę pokaże nam niesamowite seanse, widać że ma do tego predyspozycje. Cieszę się, że mimo dużych szarad w obsłudze saunarium, nadal można tam liczyć na porządny seans i poznać nowe twarze Saunamistrzów. Pamiętam że na początku rodzynkiem w Aquadromie była Gabi, teraz rządzą tam kobiety, ale całkiem nieźle im to wychodzi. Pod koniec tygodnia, wszyscy będą mogli podziwiać Saunamistrzynie z Aquadromu w Lifeage na Mistrzostwach Polski. Koniecznie musicie to zobaczyć, dziewczyny są tajemnicze, ale wiem że szykują jakąś petardę.

Dołączył(a): 12 maja 2014, o 09:40

Re: Aquadrom

Postprzez grzegorz.gór » 17 sty 2017, o 22:29

Mam pytanie, gdyż dzisiaj brałem udział w saunowaniu w ww. obiekcie i co ja widzę ... 80% użytkowników było w Gaciach .... czy Aquadrom idzie w ślady Aquaparku Wrocław ?
grzegorz.gór

Dołączył(a): 17 sty 2017, o 22:08

Posty: 7 • Strona 1 z 1

Powrót do Obiekty w Polsce