IV Walne Zebranie Członków - 6 maja 2017, TK FORUM, Kraków

Mariusz Górski

Informujemy, że Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu Walnego Zebrania Członków 6 maja 2017 roku o godz. 9:15 w Termach Krakowskich FORUM w Krakowie.

W związku z powyższym mamy przyjemność w imieniu Zarządu PTS zaprosić wszystkich Członków PTS na IV Walne Zebranie Członków.
Więcej informacji można znaleźć na grupie dla członków PTS w serwisie społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/polskietowarzystwosaunowe/

Informujemy także, że po Walnym Zebraniu Członków, które planujemy zakończyć do godz. 11:15, w TK FORUM o godz. 11:45 rozpocznie się Gala Polskiego Dnia Sauny. Dla członków PTS przewidziane są tańsze wejściówki - 50% od ceny normalnej. W czasie imprezy przewidzianych jest 15 specjalnych seansów wykonanych przez saunamistrzów będących członkami PTS. Zakończenie imprezy o godz. 23.

Prosimy wszystkich Członków PTS o zgłaszanie chęci wzięcia udziału zarówno w Walnym Zebraniu Członków jak i Polskim Dniu Sauny, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się organizacyjnie. Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się na wspomnianej grupie Facebooka. W przypadku problemów lub braku konta na Facebooku można się zgłaszać także mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kategoria: