SaunaGrow

Mariusz Górski

SaunaGrow.pl to inicjatywa z pogranicza saunowego relaksu i biznesu.

Na czym polega projekt? Najłatwiej to zrozumieć oglądając krótki film, ale w skrócie SaunaGrow to możliwość spotkania w saunie z doświadczonym mentorem biznesowym. Spotkanie trwa nieco ponad godzinę, obejmuje zazwyczaj 2-3 cykle saunowe oraz dyskusję na interesujący klienta temat w zakresie rozwoju biznesu.

Mentorzy SaunaGrow to osoby z wieloletnim doświadczeniem (średnio 15-20 letnim) w swoich dziedzinach. Od prawa przez technologię, rozwój zespołów, zasobów ludzkich, sprzedaż, marketing aż po ogólny rozwój organizacji i globalnych biznesów. Szczegółowa lista oraz bio mentorów dostępne są na stronie https://www.saunagrow.com/pl/mentorzy/.

Jak projekt SaunaGrow ma się do poprawnego saunowania i misji Polskiego Towarzystwa Saunowego?

„Podczas spotkań mentorskich przestrzegamy zasad i promujemy kulturę poprawnego saunowania. W szczególności nie rozmawiamy biznesowo w towarzystwie osób postronnych. Sauna to przede wszystkim miejsce relaksu i nie chcemy, aby jakiekolwiek rozmowy, a już na pewno biznesowe, zakłóciły strefę odpoczynku innym. Mentorzy podczas spotkań są ambasadorami zasad poprawnego saunowania szerząc je wśród klientów, często początkowo nieobytym z właściwym i zdrowym saunowaniem. Sesje odbywają się w sposób niezauważalny dla osób postronnych.” – mówi Bolesław Drapella, założyciel i mentor SaunaGrow.com, saunamistrz PTS.

 

Spotkania SaunaGrow odbywają się w saunach różnych miast i krajów. Jednak stałym i głównym obiektem partnerskim jest Aqua Spa & Saunarium Reda, w którym odbywa się większość sesji SaunaGrow. To doskonałe miejsce z dużym wyborem saun i możliwością komfortowego odbycia sesji z zachowaniem poprawnego saunowania.

 

 

Dla członków PTS SaunaGrow oferuje 25% rabat na pierwsze spotkanie. Aby skorzystać ze zniżki, zamawiając spotkanie na stronie http://www.saunagrow.pl podaj w komentarzu numer swojego członkostwa w PTS.

Istotnym założeniem projektu jest również aspekt charytatywny. 100% przychodu z pierwszych spotkań każdego klienta z mentorem zasila HospiCare, czyli aplikację mobilną dla polskich dziecięcych hospicjów domowych. Z uwagi na cel projektu, rabat oferowany dla członków PTS oznacza, że brakujące 25% kwoty dla Hospicare dopłaca SaunaGrow. Nie chcemy bowiem, aby rabat obniżał kwotę wpłacaną na cel charytatywny.

Więcej informacji oraz rezerwacja spotkań: http://www.saunagrow.pl