Suntago w Park of Poland

Mariusz Górski

Suntago w Park of Poland to największy zadaszony park wodny w Europie, zlokalizowany zaledwie 35 minut samochodem od centrum Warszawy. Obiekt otwarty jest 365 dni w roku i umożliwia spędzenie urlopu w Polsce w tropikalnym klimacie 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata. To świetna alternatywa dla wyjazdu za granicę. W Suntago do dyspozycji Gości są cztery strefy tematyczne: Jamango, Relax, Saunaria oraz Wellness&SPA. Trzy ostatnie dostępne są dla gości powyżej 16 roku życia.

Strefa Jamango to gwarancja świetnej zabawy. Goście Parku znajdą tu 32 zjeżdżalnie, rzekę przygód, basen z falą czy symulator surfingu.

Strefa Relax jest oazą wypoczynku pośród prawdziwych palm. Na Gości czeka basen termalny z jacuzzi i hydromasażami, a także łóżka do masażu wodnego oraz dwa bary zlokalizowane w basenach wewnętrznym i zewnętrznym.

W Suntago Wellness & SPA możemy skorzystać z bogatej oferty 130 zabiegów, w tym ponad 16 rodzajów masaży. Ponadto strefę tę wyróżniają unikalnie w Polsce wyposażone gabinety, w tym dwa przeznaczone dla par. Oprócz profesjonalnego łóżka do rytuału hammam znajdziemy tu łóżka wodne z koloroterapią, piaskiem kwarcowym oraz solą himalajską. Natomiast podczas zabiegu pedicure SPA można liczyć na dodatkowy masaż głowy lub pleców.

Strefa Saunaria oferuje aż 10 różnych saun, w tym Łaźnie Turecką, sauny fińskie: Akwarium, Valhalla, Rajska Plaża, Wioska Egipska z pięcioma różnorodnymi saunami. Swoje ciało możemy schłodzić pod prysznicem Calla lub w śnieżnej grocie Mont Blanc. Chwile wytchnienia złapiemy w grocie solnej, koreańskiej sali wypoczynku lub w jacuzzi. Obowiązkową atrakcją w saunach są seanse saunowe w rytmach muzyki prowadzone przez Saunamistrzów. Na seanse zapraszamy codziennie już od godziny 12. Ze strefy Saunaria korzystamy zgodnie z zasadami poprawnego saunowania. Dla zapominalskich ręczniki lub hammamy można wypożyczyć na terenie parku.

Suntago to miejsce zarówno na kilka godzin, jak i dla tych wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą cieszyć się wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy powstała wygodna baza noclegowa Suntago Village. Do dyspozycji gości są 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe, plac zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania oraz recepcją z mini delikatesami.
Bilety dostępne na oficjalnej stronie parku www.parkofpoland.com