Obchody Polskiego Dnia Sauny 2024

Kamil Świątek

Polski Dzień Sauny

W tym roku po raz dziesiąty obchodzimy Polski Dzień Sauny. Po kilku latach przerwy po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Członków wspierających i Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

W tym roku z okazji jubieluszu dziesięciolecia istnienia PTS w całej Polsce będziecie mogli świętować ten dzień bardziej uroczyście niż na co dzień.Informacja dla obiektów: aby dołączyć w każdej chwili do obchodów wystarczy w dniu 10 maja 2024 zrobić dowolną akcję promującą zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie oraz umieścić w obiekcie oraz w swoich mediach logo Polskiego Dnia Sauny.Plakat i logo obchodów można pobrać poniżej:

UWAGA! Obiekty biorące udział w obchodach powinny przesłać swoje logo do plakatu promujcego obchody pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 9 maja 2024 do godz. 23:59. Prosimy o dołączenie linku do organizaowanego przez Państwa wydarzenia, które będzie promowane na grupach saunowych działających przy Polskim Towarzystwie Saunowym. Warunkiem uwględnienia wydarzenia w promocji jest przestrzeganie zasad poprawnego saunowania oraz kultury saunowania podczas wydarzenia, umieszczenie logo wydarzenia na grafikach promujących Państwa wydarzenie oraz umieszczenie w jego opisie linku prowadzącego do strony Obchodów lub strony Polskiego Towarzystwa Saunowego na Facebooku.

Załącznik(i)
Download this file (Plakat X Polski Dzien Sauny 2024.pdf)Plakat X Polski Dzień Sauny[Plakat X Polskiego Dnia Sauny 2024 ]2538 kB
Download this file (polski dzien sauny logo.png)Polski Dzień Sauny logo[Logo X Polskiego Dnia Sauny 2024 ]46 kB
Kategoria: