KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu

Powrót do listy obiektów: wszystkie | członkowie | partnerzy | rekomendowane | polecane | przyjazne | odradzane | do weryfikacji


Nazwa: KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu
Lokalizacja: Kozienice, woj. lubelskie
Rodzaj obiektu: Saunarium przy basenach
Ceremonie: Sala odpoczynku z kojącymi aromatami i podgrzewanymi leżakami
Atrakcje: Całe zaplecze saunowe znajduje się wewnątrz budynku, po prawej i lewej dwie szatnie (męska i damska) z sanitariatami o wysokim standardzie. Wychodząc z szatni wchodzimy do nowej zmodernizowanej części gdzie znajduje się hol z barem i salą odpoczynku. W części tej znajduje się wydzielone pomieszczenie sauny fińskiej z pomieszczeniem do odpoczynku i dwoma sterowanymi elektronicznie prysznicami. Godny uwagi jest ten znajdujący się po lewej stronie, w którym zależnie od temperatury wody zmienia się aromat wody. Kolejnym pomieszczeniem jest duża grota solna i łaźnia turecka. Idąc dalej mamy salę w do aromaterapi (kilka podgrzewanych leżaków i piękne zapachy) w której panuje super atmosfera. Przechodząc do drugiej części mamy do dyspozycji saunę infrared, saunę suchą i saunę parową naprzeciw której znajduje się prysznic oraz beczka saunowa. Miejsce do wypoczynku znajduje się również na zewnątrz budynku jednak warto wspomnieć, iż można korzystać z fotela do masażu i lampy Q-light. Dodatkowym atutem jest relaksacyjna muzyka płynąca z głośników. W przyszłym roku obiekt zostanie poddany kolejnej modernizacji i oferta poszerzona o kolejne cztery sauny. Trudno to wszystko opisać, jednak obiekt jest godny polecenia i atrakcyjny cenowo. Warto zapoznać się również z ofertą promocyjną dni dla kobiet i mężczyzn, można wtedy korzystać z odnowy biologicznej lub basenu w cenie 15PLN za dwie godziny.
Kultura i poprawne saunowanie: Obiekt wymaga poprawnego saunowania
Czy warto odwiedzić?: Obiekt godny polecenia nie tylko pod względem saunowania i relaksu, lecz również dlatego że mamy do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportu jaki udostępnia Kozienickie Centrum.
Strona WWW: http://www.kcris.pl
Fanpage Facebook: https://pl-pl.facebook.com/BasenKozienice/