Hotel Piwniczna SPA&Conference

Powrót do listy obiektów: wszystkie | członkowie | partnerzy | rekomendowane | polecane | przyjazne | odradzane | do weryfikacjiNazwa: Hedoni Spa
w obiekcie: Hotel Piwniczna SPA&Conference
Lokalizacja: Piwniczna, woj. małopolskie
Rodzaj obiektu: Saunarium w hotelu
Oferta partnerska: rabat na wszystkie wejściówki i bilety do strefy SPA w wysokości 10 zł.
Ceremonie: TAK, noce saunowe w piątki od 20:00 do 04:00 i soboty od 20:00 do 01:00, w czasie których zapraszamy do relaksu nad brzegiem Popradu oraz upieczenia kiełbasy przy ogniskach na piaszczystej plaży. Baseny są beztekstylne w czasie nocy saunowych po godzinie 22:00.
Atrakcje: W saunarium możemy skorzystać z dwóch saun fińskich oraz dwóch łaźni parowych. Sauna sucha w której przeprowadzane są seanse saunowe ma wyższą temperaturę ok 90°C - natomiast druga wyposażona w telewizor, idealna dla dzieci lub osób niezbyt często korzystających z kąpieli saunowych ponieważ ma temp ok 60°C. Łaźnia parowa z tężnia solankową doskonale wyciszy i zrelaksuje (łaźnia ma 50% wilgotności). Kolejna z łaźni parowych to łaźnia o 95% wilgotności, w której oferowane są zabiegi takie jak peeling kawowy oraz zabieg Rasul z użyciem glinek mineralnych.W strefie saunowej znajduje się także jacuzzi wyposażone w masaż powietrzno -wodny oraz koloroterapię. Jeżeli chodzi o możliwości schłodzenia po saunie znajdziemy tutaj ścieżkę zdrowia (wiadro z zimną wodą, natryski boczne, lodopad, studnię zanurzeniową) do dyspozycji gości pozostaje także prysznic wrażeń. Do dyspozycji gości jest także basen (z atrakcjami: kaskada, masaż boczny, przeciwprąd ,leżanka powietrzna, głębokość 1,30 m) basen solankowy oraz brodzik dla dzieci (kaskada i jeżyk) i grota solna z tężnią solankową.
Godziny i dni specjalne: Codziennie od godziny 14:00 do 16:00 temperatury w saunach zostają obniżone (w tych właśnie godzinach Saunarium jest dostępne dla najmłodszych!). Saunamistrzowie przeprowadzają miniseanse, oraz edukują dzieci w zakresie poprawnego saunowania.
Czy warto odwiedzić?: Tak. Koniecznie trzeba odwiedzić.
Opis: Mekka Hedonistów to baseny w tym z solą z morza martwego, grota solna, caldarium, rasul, jacuzzi i hammam. Noce saunowe oraz masaże, zabiegi oraz kosmetyka
Strona WWW: http://www.hotelpiwniczna.pl/hotel-ze-spa-w-gorach, http://www.hotelpiwniczna.pl
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/hedonispa/, https://www.facebook.com/HOTEL.PIWNICZNA