Aquapark FALA

Powrót do listy obiektów: wszystkie | członkowie | partnerzy | rekomendowane | polecane | przyjazne | odradzane | do weryfikacji


Nazwa: Aquapark FALA Strefa Saun
w obiekcie: Aquapark FALA
Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie
Rodzaj obiektu: Saunarium przy basenach
Oferta partnerska: 10% na wejście do strefy saunarium.
Atrakcje: Nowoczesna Strefa Saun z 9 saunami: 5 saun fińskich, w tym mała sauna fińska wewnętrzna, fińska sauna solna i fińska sauna z muzykoterapią oraz średniej wielkości sauna fińska zewnętrzna w której prowadzone są naparzania i inhalacje, a także specjalna, duża sauna fińska zewnętrzna przeznaczona do prowadzenia ceremonii zapachowych przez certyfikowanych saunamistrzów. Ceremonie naparzań w duże saunie odbywają się codziennie, co godzinę, od 16:00 do 21:00. Na terenie zewnętrznym znajduje się duży basen wody zimnej, dwa jacuzzi, prysznice oraz obszerny taras zewnętrzny z leżakami. W ofercie są także 2 sauny parowe: krystaliczna i z chromoterapią, a także dwie sauny na podczerwień (infrared) z najwyższej jakości żarnikami kwarcowymi. Wewnątrz saunarium znajduje się duża strefa odpoczynku z podgrzewanymi, ceramicznymi łóżkami, której ściany mają podświetlane panele z półszlachetnego kamienia – miodowego onyksu. Pośrodku saunarium duże, o średnicy 8 metrów jacuzzi, otoczone lekkimi leżakami. Do dyspozycji naszych gości dostępne są także: mały basen z zimą wodą, nowoczesna grota lodowa, tężnia solankowa, fińskie wiadra do schładzania ciała, niecki do kąpieli stóp, łuskarka do lodu.
Godziny i dni specjalne: W każdą pierwszą i trzecią i piątą środę miesiąca od godziny 16:00 do 22:00 Strefa Saun dostępna wyłącznie dla kobiet. W programie w cenie biletu oferujemy ceremonie spa, ruską banię, hammam, peeling do ciała, maskę na włosy i liczne niespodzianki.
Ograniczenia: Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Czy warto odwiedzić?: TAK!
Strona WWW: https://aquapark.lodz.pl/strefa-saun-spa-wellness/sauny/, http://www.aquapark.lodz.pl
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/199052926795643