Obchody Polskiego Dnia Sauny 2022

Mariusz Górski

W tym roku obchodzimy po raz ósmy Polski Dzień Sauny. Po dwóch latach przerwy po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Członków wspierających i Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

W tym roku z przyczyn techniczno-organizacyjnych obchody zostały wypromowane dość skromnie i z dużym opóźnieniem, jednak liczymy na to, że obiekty odpowiedzą pozytywnie i w wielu miejscach w całej Polsce będziecie mogli świętować ten dzień bardziej uroczyście niż na co dzień.

W przyszłym roku postaramy się wrócić do poziomu z 2019 roku a nawet lepszego.

Informacja dla obiektów: aby dołączyć w każdej chwili do obchodów wystarczy w dniu 10 maja 2022 zrobić dowolną akcję promującą zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie oraz umieścić w obiekcie oraz w swoich mediach logo Polskiego Dnia Sauny.

Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami na Facebooku w komentarzach do posta.

Kategoria: